25-1BES7AC Hawker HS-125-1B Nacelle Assembly Lower Front
Last updated on December 30, 2025 8:16 am Details
Furniture size guidelines
The possibility of having both the armchair and the dining and lounge small armchairs.
Specification Chair Armchair Sofas
Height 37" 42" 42"
Width 26.5" 32.5" 142"
Depth 19.5" 22.5" 24.5"
Assembly Required No No Yes
Packaging Type Box Box Box
Package Weight 55 lbs. 64 lbs. 180 lbs.
Packaging Dimensions 27" x 26" x 39" 45" x 35" x 24" 46" x 142" x 25"